Minecraft

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Copyright © 2011


+2
Tomi Industries
RG_PankO
6 posters

    Предложения и мнения

    RG_PankO
    RG_PankO
    Admin


    Брой мнения : 82
    Join date : 24.05.2011

    Предложения и мнения Empty Предложения и мнения

    Писане  RG_PankO Съб Май 28, 2011 7:26 pm

    Скъпи играчи, драги приятели,
    какво е вашето мнение за сървъра?
    Какво харесвате в сървъра?
    Какво не ви харесва в сървъра?
    Какво смятате, че може да се направи за да стане дори по-добър?
    Tomi Industries
    Tomi Industries


    Брой мнения : 4
    Join date : 27.05.2011

    Предложения и мнения Empty Re: Предложения и мнения

    Писане  Tomi Industries Нед Май 29, 2011 5:29 pm

    RG_PankO написа:Скъпи играчи, драги приятели,
    какво е вашето мнение за сървъра?
    Какво харесвате в сървъра?
    Какво не ви харесва в сървъра?
    Какво смятате, че може да се направи за да стане дори по-добър?



    Аз смятам за да стане по добър всички играчи с общи ресурси да изградят голям град с къщи за всички!Така няма да е нужно играчите да се трудят да съберат материали докато creepers ги преследват.А ако стане това в града може да се изгради и пазар!Така сървъра ще стане по известен и повече хора ще играят!Аз предлагам това.Нека чуем и другите Smile
    RG_PankO
    RG_PankO
    Admin


    Брой мнения : 82
    Join date : 24.05.2011

    Предложения и мнения Empty Re: Предложения и мнения

    Писане  RG_PankO Нед Май 29, 2011 5:46 pm

    Tomi Industries написа:
    Аз смятам за да стане по добър всички играчи с общи ресурси да изградят голям град с къщи за всички!Така няма да е нужно играчите да се трудят да съберат материали докато creepers ги преследват.А ако стане това в града може да се изгради и пазар!Така сървъра ще стане по известен и повече хора ще играят!Аз предлагам това.Нека чуем и другите Smile

    Ако правилно съм те разбрал смяташ, че FUN сървърите са по-хубави?
    В един FUN сървър имаш безкраен ресурс и всичко ти е на готово.

    Сървъра, http://minecraft.team-forum.net, е започнал с няколко играчи, които са отишли да си нацепят дърва да си направят първите дървени кирки. С които са изкопали първите си камъни за да си направят първите каменни кирки. С помоща на които са си направили първите факли, след което първите къщи.

    В момента града е много голям и всеки един ресурс, всяко едно блокче, е изкопано. И те са горди с това, което са постигнали.

    В сървъра се изисква време и труд за да постигнеш нещо и мисля, че така е по-добре. Creepers са лесни за избягване, просто слагаш факли, които да предотвратяват тяхното спаунване до теб и като цялов твоите земи. Ако не си сложил достатъчно факли - вината е твоя.

    avatar
    Sadsleeper


    Брой мнения : 8
    Join date : 28.05.2011

    Предложения и мнения Empty Re: Предложения и мнения

    Писане  Sadsleeper Пон Май 30, 2011 8:39 am

    Някой да си смени интернет доставчика.И нещо куца за да не зарежда картата веднага.И ако може малко да се увеличи времето между рекламите Very Happy Shocked
    avatar
    onesidecrew


    Брой мнения : 5
    Join date : 28.05.2011

    Предложения и мнения Empty Re: Предложения и мнения

    Писане  onesidecrew Пон Май 30, 2011 10:21 am

    Сървъра е д/г добре, но с този лаг е неиграемо.... Crying or Very sad Mad Mad Rolling Eyes Wink Точно за това в мометна не играя .... Very Happy Другото което е, да се остави ГОД мод-а и въобще командите в /help... Wink Rolling Eyes rabbit Да има някакъв списък с админите и през повече време да има някой админ, за да се решат разни спорове за места и градинки... Wink Neutral Или да има указано някъде кой на ква площ има право, дали тя може да включва градинки и подобни... Rolling Eyes
    avatar
    Cekocraft


    Брой мнения : 1
    Join date : 23.05.2011
    Местожителство : Sofia, Bulgaria

    Предложения и мнения Empty Re: Предложения и мнения

    Писане  Cekocraft Пон Май 30, 2011 11:01 am

    Скъпи играчи, драги приятели,
    какво е вашето мнение за сървъра?
    Какво харесвате в сървъра?
    Какво не ви харесва в сървъра?
    Какво смятате, че може да се направи за да стане дори по-добър?

    Като изключим лагът, има само едно нещо, което не ми допада. Това е, че дефоут спална на играчите е високо, почти в облаците. Мисля, че ако се направи на нормална височина и по-равна територия, ще е по-добре.
    RG_PankO
    RG_PankO
    Admin


    Брой мнения : 82
    Join date : 24.05.2011

    Предложения и мнения Empty Re: Предложения и мнения

    Писане  RG_PankO Пон Май 30, 2011 11:19 am

    Sadsleeper написа:Някой да си смени интернет доставчика.И нещо куца за да не зарежда картата веднага.И ако може малко да се увеличи времето между рекламите Very Happy Shocked
    Лаг от утре няма да има. Хоста ни го нямаше за един ден, за това се наложи аз да хоствам, а на мен интернета ми както забелязвате не е добър Smile
    Времето между рекламите ще бъде увеличено.
    onesidecrew написа:Сървъра е д/г добре, но с този лаг е неиграемо.... Crying or Very sad Mad Mad Rolling Eyes Wink Точно за това в мометна не играя .... Very Happy Другото което е, да се остави ГОД мод-а и въобще командите в /help... Wink Rolling Eyes rabbit Да има някакъв списък с админите и през повече време да има някой админ, за да се решат разни спорове за места и градинки... Wink Neutral Или да има указано някъде кой на ква площ има право, дали тя може да включва градинки и подобни... Rolling Eyes
    Лага вече го изкоментирах.
    Относно GOD мода - най-вероятно ще бъде спрян.
    Относно кой къде има право да строи търсим решение. Най-вероятно скоро ще има такова.
    Cekocraft написа:Като изключим лагът, има само едно нещо, което не ми допада. Това е, че дефоут спална на играчите е високо, почти в облаците. Мисля, че ако се направи на нормална височина и по-равна територия, ще е по-добре.
    Ще променим spawn поинта.
    avatar
    Sadsleeper


    Брой мнения : 8
    Join date : 28.05.2011

    Предложения и мнения Empty Re: Предложения и мнения

    Писане  Sadsleeper Пон Май 30, 2011 11:53 am

    Офф ае дай на друг да хоства че това не се трае...
    Едит:ся как да не се изнерви човек...Понеже лаги доста здраво, паднах ии разбира се докато се върна половината итеми ги нямаше.Айде със здраве Smile
    avatar
    Kirooo!


    Брой мнения : 13
    Join date : 23.05.2011

    Предложения и мнения Empty Re: Предложения и мнения

    Писане  Kirooo! Пон Май 30, 2011 8:36 pm

    Предлагам ако някой път да хоствам сървъра .Както лагва ако изкате може да поема сървъра за часове или дни .Никога не гася компа .
    RG_PankO
    RG_PankO
    Admin


    Брой мнения : 82
    Join date : 24.05.2011

    Предложения и мнения Empty Re: Предложения и мнения

    Писане  RG_PankO Пон Май 30, 2011 8:57 pm

    Sadsleeper написа:Офф ае дай на друг да хоства че това не се трае...
    Едит:ся как да не се изнерви човек...Понеже лаги доста здраво, паднах ии разбира се докато се върна половината итеми ги нямаше.Айде със здраве Smile
    В съобщението за предстоящия/течащия ден с голям лаг в сървъра съм написал, че ако лага създава твърде големи неприятности за игра се препоръчва да пропуснете деня за игра на майнкрафт на нашия сървър. Играл си на твоя отговорност и си изгубил предметите си на своя отговорност. Честито!

    Kirooo! написа:Предлагам ако някой път да хоствам сървъра .Както лагва ако изкате може да поема сървъра за часове или дни .Никога не гася компа .
    Kiro поради твоята безотговорност и несериозност докато не промениш държанието си коренно няма да имаш никаква връзка с поддръжката на сървъра.
    avatar
    Sadsleeper


    Брой мнения : 8
    Join date : 28.05.2011

    Предложения и мнения Empty Re: Предложения и мнения

    Писане  Sadsleeper Вто Май 31, 2011 6:30 am

    Еми пък хубуу.Ама най-сърдечно те моля повече а не хостваш.
    RG_PankO
    RG_PankO
    Admin


    Брой мнения : 82
    Join date : 24.05.2011

    Предложения и мнения Empty Re: Предложения и мнения

    Писане  RG_PankO Вто Май 31, 2011 6:45 am

    Sadsleeper написа:Еми пък хубуу.Ама най-сърдечно те моля повече а не хостваш.
    Администраторите на сървъра правим всичко по силите ни за да можеш ти да играеш на добър сървър за Minecraft.
    avatar
    Kirooo!


    Брой мнения : 13
    Join date : 23.05.2011

    Предложения и мнения Empty Re: Предложения и мнения

    Писане  Kirooo! Вто Май 31, 2011 11:36 am

    Panko аз вече се променям помагам на хората Smile даже сега и хотел направих за новобранците докато си намерят материали

    Sponsored content


    Предложения и мнения Empty Re: Предложения и мнения

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Чет Мар 28, 2024 9:56 pm