Minecraft

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Copyright © 2011


    Naru4nik za na4inae6tite

    avatar
    batepress


    Брой мнения : 3
    Join date : 28.05.2011

    Naru4nik za na4inae6tite Empty Naru4nik za na4inae6tite

    Писане  batepress Нед Май 29, 2011 12:19 pm

    Zdr. Kazvam se batepress(v igrata mojete da me vidite i kato bonecru6er) i tova e naru4nikut za na4inae6ti!
    Purvo iskam da kaja, 4e v stariqt mi server bqh Moderator i pisah vsqkakvi naru4nici i v momenta tozi e sbor ot po4ti vsi4ko za koeto sum pisal. Neka da zapo4nem !
    1. Server-a e survival versiq 1.5 i za da se predpazite ot creeper-i zombita skeleti i t.n. Trqbva da si postroite ku6ta.
    2. Za izrabotvaneto na insrtumenti ili drugi materiali vi trqbva crafting table
    3. Vajno e kato si napravite ku6ta da q napravite private. Taka samo vie i adminite na servera 6te mogat da vlizat.
    4. Za nqkoi resursi /kato naprimer obsidian ili redstone vi trqbvat secialni instrumenti (ne samo durvenite) naprimer za obsidian vi trqbva diamantena kirka a za redstone metalna ili diamantena/
    4. Trqbva da znaete ,4e kogato e ve4er vsi4kite 4ydovi6ta se poqvqvat a koato e den te se zapalvat. Pazete se prez no6tta!
    5. Ne kradete ili v protiven slu4ai 6te budete bannat /izgonen za neopredeleno ot adminite vreme/.
    6. Ne ru6ete 4ujdi sgradi
    7. Vsi4ki vajni predmeti orujiq instrumenti i materiali mojete da namerite na www.minecraftwiki.net. Tam mojete da vidite kak da si napravite instrumenti, kakvo vi trqbva za daden predmet i otkude mojete da si nabavite predmeti za nego.
    Nadqvam se tozi kratuk guide da vi e pomognal
    Blagodarq vi!

      В момента е: Пет Апр 19, 2024 5:14 am