Minecraft

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Copyright © 2011


2 posters

    Проблем със сървъра!

    avatar
    Riddle


    Брой мнения : 1
    Join date : 18.05.2011

    Проблем със сървъра! Empty Проблем със сървъра!

    Писане  Riddle Сря Май 18, 2011 9:06 pm

    Привет, имам проблем с хостването на сървър - Приятелят ми не може да влезе.

    Ето няколко неща, които трябва да знаете:
    Свалил съм Майнкрафт от Замунда
    Свалил съм мултиплейър крака
    Свалил съм сървър хостър-а от официалния сайт
    Освободих 25565 порта за Майнкрафт
    Сложил съм Online mode = False
    Като изпълних тези неща вече можех да си влизам във собствения сървър и да се 'разпореждам' в него.

    В hoster-a ми изписва че IP-то е готово да приема хора 192.168.2.100:25565
    и аз като вляза си пише всичко, което правя
    Но, ето че приятелят ми не може да влезе, когато се опитва в конзолата няма никакви сигнали. Той също има мултиплейър крака.

    Опитахме и през хамачи. Влязохме в една мрежа, после пак опитвахме с различни ЙП-та със/без портове. НИКАКЪВ резултат.

    Моля, кажете ако сме изпуснали нещо или просто имате предположения защо не става. :-)
    DooMDaNCeR
    DooMDaNCeR
    Admin


    Брой мнения : 15
    Join date : 18.05.2011

    Проблем със сървъра! Empty Re: Проблем със сървъра!

    Писане  DooMDaNCeR Сря Май 18, 2011 9:16 pm

    Riddle написа:Привет, имам проблем с хостването на сървър - Приятелят ми не може да влезе.

    Ето няколко неща, които трябва да знаете:
    Свалил съм Майнкрафт от Замунда
    Свалил съм мултиплейър крака
    Свалил съм сървър хостър-а от официалния сайт
    Освободих 25565 порта за Майнкрафт
    Сложил съм Online mode = False
    Като изпълних тези неща вече можех да си влизам във собствения сървър и да се 'разпореждам' в него.

    В hoster-a ми изписва че IP-то е готово да приема хора 192.168.2.100:25565
    и аз като вляза си пише всичко, което правя
    Но, ето че приятелят ми не може да влезе, когато се опитва в конзолата няма никакви сигнали. Той също има мултиплейър крака.

    Опитахме и през хамачи. Влязохме в една мрежа, после пак опитвахме с различни ЙП-та със/без портове. НИКАКЪВ резултат.

    Моля, кажете ако сме изпуснали нещо или просто имате предположения защо не става. :-)
    Попринцип ние сме хостери на сервера и според нас не е редно да рекламираш твоя в нашия форум.Ако искаш да играеш с твоя приятел трябва да изтеглиш нашия клиент не тоя от замунда.Провери темите.Но пък не и лошо да се присъединиш към сервера.Трябва да сте на 1 и съща версия заедно със сервара.Погледни си Ип-адреса в http://whatsmyip.net/ ,тва е Ип адреса които ти трябва.Неползвай хамачи само бави сервара(лагва).Не ползваи никакъв порт само ип-то си

      В момента е: Пет Апр 19, 2024 6:02 pm