Minecraft

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Copyright © 2011


3 posters

    Конкурс: Най-добър наръчник за нов играч!

    RG_PankO
    RG_PankO
    Admin


    Брой мнения : 82
    Join date : 24.05.2011

    Конкурс: Най-добър наръчник за нов играч! Empty Конкурс: Най-добър наръчник за нов играч!

    Писане  RG_PankO Съб Май 28, 2011 7:35 pm

    От днес 28.05.2011 започва конкурс на тема най-добър наръчник за новия играч. Срокът на конкурса е една седмица. Победител ще бъде излъчен от администраторите на Minecraft България на 04.06.2011

    Наръчника трябва да обяснява на новите играчи как да започнат да играят Мinecraft в нашия сървър.
    Какво трябва да се строи първо, от какво да се пазят и за какво да внимават, какво е най-важното в играта.

    Всеки играч има право на един наръчник. Той може да бъде подпомогнат със снимков материал - screenshot-ове както и снимки директно взето от google.

    Единствено не е позволено да копирате урока от друг потребител.


    Победителя в този конкурс ще получи почти безкрайния материал от 50 диаманта!


    Последната промяна е направена от RG_PankO на Сря Юни 01, 2011 1:58 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    nebulas
    nebulas


    Брой мнения : 5
    Join date : 27.05.2011

    Конкурс: Най-добър наръчник за нов играч! Empty Re: Конкурс: Най-добър наръчник за нов играч!

    Писане  nebulas Вто Май 31, 2011 6:37 pm

    Тепърва да пиша неща дето ги има в Minecraft wiki ми се вижда безсмислено. Затова предлагам следния наръчник за начинаещите (35 епизода):
    https://www.youtube.com/watch?v=0VWnQHS-ffs.

    Не съм го правил аз, затова не държа на 50 диаманта - надявам се да помогне Smile

    п.с. Който не е на "ти" с английския - гледайте какво прави - показани са всички рецепти, няколко трика и капани.
    RG_PankO
    RG_PankO
    Admin


    Брой мнения : 82
    Join date : 24.05.2011

    Конкурс: Най-добър наръчник за нов играч! Empty Re: Конкурс: Най-добър наръчник за нов играч!

    Писане  RG_PankO Вто Май 31, 2011 6:57 pm

    Здравей!
    Предложението ти е добро и валидно.
    Аз лично съм изгледал повече от половината клипчета от по-горе споменатата от теб серия.

    Както и изгледах тази серия - Let's Play Minecraft!
    (лично аз препоръчвам дадения от мен линк, най-малкото, защото пича казва страхотни шегички на тема мъртви бебета Very Happy)

    Но както и ти самия отбеляза проблема - не всеки знае английски.
    Моя английски е на средно ниво, справям се да гледам филми без субтитри(слава богу, свърши времето за чакане на някойм от unacs или sabbz да седне да напише...), клипчетата на RayWilliamJohnson сами във фейвъритс и ги гледам всеки ден.

    Но тези наръчници няма да са за мен. Те са предназначени за новите играчи, които не знаят английски.
    90% от днешните 30-40 годишни хора не знаят английски. Но пък знаят руски, за разлика от днешните 12-22 годишни. Не знам как седи въпроса за 12-18 годишните българи, но искам, ако поради някаква причина някой от тях не знае английски, а иска да се наслади на тази страхотна игра - недостатъчно добрия му английски да не е проблем!

    Именно за това искам много добър наръчник написан от някой играч, който ще го напише на разбираем език, не като някой 60 годишен дядка-професор по нанобиологичните науки.

    Мисля, че наградата придобива много по-примамлива стойност като знете, че ще има рестарт и човека написал наръчника определено ще е първия във форума с 50 диамант!
    avatar
    lazo95


    Брой мнения : 5
    Join date : 28.05.2011

    Конкурс: Най-добър наръчник за нов играч! Empty Re: Конкурс: Най-добър наръчник за нов играч!

    Писане  lazo95 Сря Юни 01, 2011 8:25 pm

    Добре четох че трябва някой модератор на форума да ми я делне темата от тук Very Happy Извинявам се че я постнах тук. Neutral


    Последната промяна е направена от lazo95 на Чет Юни 02, 2011 4:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    RG_PankO
    RG_PankO
    Admin


    Брой мнения : 82
    Join date : 24.05.2011

    Конкурс: Най-добър наръчник за нов играч! Empty Re: Конкурс: Най-добър наръчник за нов играч!

    Писане  RG_PankO Сря Юни 01, 2011 10:06 pm

    Супер наръчник.
    Съдържащ много "тайни" Smile

    Ще те помоля само да го кътнеш и да го сложиш в нова тема в този раздел.

    Sponsored content


    Конкурс: Най-добър наръчник за нов играч! Empty Re: Конкурс: Най-добър наръчник за нов играч!

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Нед Май 19, 2024 7:32 pm